André Duranton tre färglitografier

289934

DURANTON, André (Frankrike, 1905-?): (3) Chez la couturière, signerade Duranton, numrerade, edtition 200, 46x60 cm; oramade

Rum 1

Budhistorik (2 bud)

1665795
1663828

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.