Edelmann

289928

EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 1

Edelmann
Budhistorik (10 bud)
1667441
850
1667480
1667441
750
1667477
700
1667441
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.