Lars Norrman oljemålning

289921

NORRMAN, Lars (1915-1979): Liggande modell, signerad Lars Norrman Tahiti, olja på papp, ca 17x51 cm

Fack 17

Lars Norrman oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1667899
850
1664855
1664855
650
1664870
600
1664855
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.