Vilstol

289909

VILSTOL, 1900-talet talets början, rotting och bambu, kolinialstil, maxlängd 178, sitthöjd 43, avtagbar fotdel

Skador

Rum 14

Vilstol

Budhistorik (10 bud)
1667679
1 300
1665596
1667678
1665596
850
1667134

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.