Etienne Gide tillskriven

289907

GIDE Etienne (Frankrike, född 1761): tillskriven, Familjelycka, signerad och daterad Et Gide 1802, blandteknik, ca 16x18 cm

Ej examinerad ur ram, fläckar, hål

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Etienne Gide tillskriven
Budhistorik (3 bud)

1666528
1663840
1663475

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.