Gustav Magnusson oljemålning

289901

MAGNUSSON, Gustav (1890-1957): Lutaspelande man, signerad och daterad Gust Magnusson 1944, olja på pannå, ca 65x54 cm

Rum 6

Gustav Magnusson oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1667416
1 300
1663839
1663567
1659092
1659091
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.