Pontus Carle tre färglitografier

289900

CARLE, Pontus (född 1955): Tre färglitografier, signerade Pontus Carle -86-88, numrerade, 89x62 cm, 76x55 cm; oramade

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
1665584
600
1663722
550
1659156
500
1658415
450
1656928

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.