Franco Costa

289898

COSTA, Franco (född 1934): (2) Stadsbilder, signerade och daterade -77, numrerade, färgserigrafier, 50x70 resp 46x66 cm; oramade

Rum 1

Franco Costa

Budhistorik (2 bud)

1668202
1661445

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.