Arne Kavli Bordsstilleben med blommor och frukter

289897

KAVLI, Arne (Norge 1878-1970): Bordsstilleben med blommor och frukter, signerad A. Kavli, olja på duk, 82x71 cm

Kundcenter

Budhistorik (26 bud)
1669281
44 000
1669329
42 000
1669281
40 000
1669324
39 000
1669281
38 000

Slutpris SEK:
44 000
4 246 EUR, 4 822 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.