Madeleine Pyk färglitografi

289893

PYK, Madeleine (född 1934): Ringdans, signerad M Pyk, E. A. 31/35, färglitografi, 65x49 cm, oramad

Rum 1

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1665722
700
1665718
650
1665712
600
1665706
550
1663893
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.