André Masson färglitografi

289891

MASSON, André (1896-1987): Komposition, signerad André Masson 86/100, färglitografi, 46x30 cm, oramad

Rum 1

André Masson färglitografi
Budhistorik (2 bud)

1666830
1666080

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.