Marcel Genay Max Papart

289890

GRAFIK, 2 delar: GENAY, Marcel (född 1929): Slussenförslag, signerad och numrerad Marcel Genay, 186/250, litografi, 38x60 cm samt PAPART, Max (Frankrike 1911-1994): L´Oiseau, signerad Max Papart, 53/65, färgetsning på carborundum, ca 29,5x29,5 cm

Rum 1

Marcel Genay Max Papart

Budhistorik (4 bud)

1666754
450
1663895
1666752
1663895

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.