Olof Frisk spegel

289888

SPEGEL, empire, stämplad Olof Frisk (1795-1879), bronserad samt förgylld, antikiserande dekorelment, ca 81x40 cm

Sannolikt senare glas, slitage

Speglar

Rum 14

Olof Frisk spegel

Budhistorik (19 bud)
1669090
4 600
1668723
4 400
1669071
4 400
1668723
3 800
1668449
3 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.