Valdimir Velicovic färgserigrafi

289887

VELICKOVIC, Vladimir (Frankrike, född 1935): "Elèments & documents utilisés", 79/100, signerad och daterad Velikovic 1979, färgserigrafi, 70x100 cm, oramad

Rum 1

Budhistorik (16 bud)
1666296
900
1666319
900
1666296
850
1666298
850
1666296

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.