Thure Ander oljemålning

289884

ANDER, Ture (1881-1959): Landskapsmotiv, signerad och daterad Ture Ander -49, olja på pannå, 41x54 cm

Rum 5

Thure Ander oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1669539
4 200
1669909
4 200
1669539
1669907
3 800
1669539
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.