Lars Höppner etsning

289880

HÖPPNER, Lars, "King Kong är i stan", signerad Lars Höppner nr. 2/3, etsning/akvatint, 25x18 cm; oramad

Veck i marginal

Rum 1

Lars Höppner etsning

Budhistorik (1 bud)

1666436
2015-02-01 17:36:26

2015-02-01 kl 18:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.