Ragusked 1700-tal

289879

RAGUSKED, silver, av Carl Petter Tellander, Jönköping 1749, längd ca 27 cm, vikt ca 132 g

Slitage

Silver, Silverbestick

Monter 23

Ragusked 1700-tal

Budhistorik (2 bud)

1663629
450
1663628

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.