Fernandez Arman färglitografi

289878

ARMAN, Fernandez (Frankrike, 1928-2005): Violons, signerad Arman, 56/150, färglitografi, 65x48 cm, oramad

Konst, Fotografi

Rum 1

Fernandez Arman färglitografi

Budhistorik (24 bud)
1666605
2 400
1666407
1666382
1666406
1666382
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.