Ulf Wahlberg fäglitografi

289876

WAHLBERG, Ulf (född 1938): Bilvrak, signerad Ulf Wahlberg -78, signerad och numrerad Ulf Wahlberg 52/310, färglitografi, 49x66 cm; oramad

Rum 1

Ulf Wahlberg fäglitografi

Budhistorik (8 bud)
1666020
650
1666010
600
1665734
550
1665695
500
1665194
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.