Barbie Ken Skipper 1960-tal

289875

BARBIE, KEN, SKIPPER, 1960-tal, medföljande diverse kläder och tillbehör såsom skor, tennisracket, baseballträ, borstar, solglasögon, boxhandskar och tv-apparat, mm.
Ken och Barbie med överdelar till fabriksförpackningar, Skipper i komplett fabriksförpackning

Diverse skador

Leksaker

Monter 21

Barbie Ken Skipper 1960-tal

Budhistorik (9 bud)
1666819
1666816
1 400
1656071
1655991
1655495
550

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.