Ariel Ben-David

289874

BEN-DAVID, Ariel (född 1942): Ung kvinna i täcke, signerad, daterad och numrerad Ben-David-75, 115/120, litografi, ca 58x42 cm; oramad

Rum 1

Ariel Ben-David
Budhistorik

2015-02-01 kl 17:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.