Carl Harry Stålhane vas

289870

GOLVVAS, glaserat stengods, Carl Harry Stålhane, Rörstrand, signerad CHS Rörstrand, höjd ca 51 cm

Smärre mynningsnagg

Keramik/Porslin, Design

Rum 7

Carl Harry Stålhane vas

Budhistorik (46 bud)
1666116
16 500
1666132
16 000
1666116
15 500
1666129
15 000
1666116
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 662 EUR, 1 888 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.