Emaljtavlor

289867

EMALJTAVLOR, 4 st, 1900-talets första hälft, ruinlandskap, 50x30 cm

Emaljskador

Diverse

Rum 3

Emaljtavlor

Budhistorik (6 bud)
1660935
4 200
1658886
1658277
1655557
1654393

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.