Ljusstakar empirestil

289860

LJUSSTAKAR, förgylld brons, vit marmor, 1800-tal, empirestil, höjd 22 cm

Marmor med skador, saknas troligtvis dekordelar

Ändringar/tillägg
Saknas troligtvis dekordelar

Diverse, Inredning och husgeråd, Belysning

Monter 22

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (10 bud)
1666284
7 800
1666168
7 600
1666168
7 400
1665589
7 200
1665589
5 000

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.