Bordsur senempire

289859

BORDSUR, 1800-tal, senempire, fanérad i mahogny, förgylld och brännfylld brons, höjd 53 cm, pendel finns

Nyckel saknas, omfattande träskador, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Kundcenter

Bordsur senempire

Budhistorik (3 bud)

1653545
1662142
1653545

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.