Orientmatta

289857

ORIENTMATTA, Afghanistan, ca 567x391 cm

Ställvis slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta
Budhistorik (7 bud)
1677987
11 500
1673816
11 000
1670637
10 500
1670044
10 000
1669139
9 200

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.