Joan-Pere Viladecans blandteknik

289856

VILADECANS, Joan-Pere (Spanien, född 1948): Komposition, signerad och daterad (?) 4/74, blandteknik på papper, 51x72 cm

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

1665611
2015-02-01 09:50:10
500

2015-02-01 kl 13:15
Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.