Väggapplequer empirestil

289854

VÄGGAPPLEQUER, 1 par, 1800-tal, empirestil, för 2 ljus vardera, förgylld brons, monterade på platta i form av påfågel, höjd ca 15,5, djup ca 13,5 cm

Lagningar

Diverse, Belysning, Vägglampor

Monter 22

Väggapplequer empirestil

Budhistorik (10 bud)
1666040
1665561
2 600
1665560
2 400
1665559
1658792

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.