Bestick silver Ryssland

289850

DESSERTSKEDAR, 6 st, MATSKEDAR, 2 st, MATGAFFLAR, 2 st, silver, Ryssland, 1800-tal, skaften med dekor av snäcka, vikt ca 523 g

Slitage

Silver

Monter 23

Bestick silver Ryssland

Budhistorik (1 bud)

1654365
2015-01-24 17:48:31
1 600

2015-02-01 kl 21:09
Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.