Jørgen WARING

289847

WARING, Jørgen (Danmark, född 1938): "The Street 1", signerad och daterad Waring, olja på papper, 29x38 cm

Fack 16

Jørgen WARING
Budhistorik (1 bud)

1662857
2015-01-30 15:56:51

2015-02-02 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.