Orientmatta

289845

ORIENTMATTA, Bakhtiari, semiantik, ca 312x213 cm

Slitage, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 3

Orientmatta

Budhistorik (12 bud)
1680252
1680251
2 800
1680249
2 600
1680247
2 400
1680243

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.