Bordslampor Louis XVI stil

289843

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI stil, förgylld brons, marmor, höjd inkl. skärm ca 50 cm

Senare elektrifierade

Belysning, Bordslampor

Rum 1

Bordslampor Louis XVI stil

Budhistorik (29 bud)
1666831
19 000
1666138
18 500
1666138
15 500
1665974
15 000
1666136
15 000

Slutpris SEK:
19 000
1 834 EUR, 2 082 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.