Ernst Josephson Balett

289836

JOSEPHSON, Ernst (1851-1906): Balett, signerad Ernst Josephson, tusch på papper, 38x21 cm
PROVENIENS Gösta Stenman, Stockholm (ref. nr. 119)

Rum 6

Ernst Josephson Balett

Budhistorik (7 bud)
1666066
3 400
1666061
3 200
1666057
1664647
2 800
1658047
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.