Likörglas art deco

289834

LIKÖRGLAS, 12 st., art déco, 1900-talets första hälft, höjd ca 8,5 cm

Enstaka nerslipad, smärre nagg

Glas, Dricksglas

Monter 21

Likörglas art deco

Budhistorik (10 bud)
1666482
900
1666445
850
1666445
1661001
750
1661001
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.