Ljusstakar empire stil

289832

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire stil, höjd 26 cm, förgyllda och bronspatinerade

Diverse, Belysning

Monter 21

Ljusstakar empire stil

Budhistorik (7 bud)
1666203
4 400
1666173
4 200
1666082
1666041
3 600
1657792
3 200

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.