Antoni Clavé

289830

CLAVÉ, Antoni (Spanien, 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, XX / XXXV, litografi/carborundum, 66x50 cm

Rum 11

Antoni Clavé
Budhistorik (3 bud)

1666502
1655292
1655087

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.