Bordsplateau 1800-tal

289826

BORDSPLATEAU, empirestil, Frankrike, 1800-tal, höjd 4,5 cm, diameter ca 27 cm

Spegelglas med ytskador

Diverse

Monter 22

Bordsplateau 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1665847
2 800
1665967
2 600
1665847
2 400
1665952
1665847

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.