Kista på ben

289825

BESTICKSCHATULL / KISTA, på ben, 1900-tal, bemålat samt bronserat, beslag i smide, höjd ca 75, 50x47cm; nyckel finns

Saknar invändig inredning, slitage. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 4

Kista på ben

Budhistorik (10 bud)
1665470
700
1662170
650
1656960
600
1662169
600
1656960
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.