Skålfat tenn 1800-tal

289824

SKÅLFAT, tenn, Johan Fredrik Werrenrath(1847-1900)stämplat 1854, diameter 37 cm

Slitage

Metall

Rum 3

Skålfat tenn 1800-tal

Budhistorik (18 bud)
1666606
1 800
1666604
1 700
1666603
1 600
1666599
1666597
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.