Lars Holmström ljusstake i mässing

289822

LJUSSTAKE, märkt Lars Holmström Arvika, mässing, 1900-tal, för sju ljus, höjd ca 18, längd 52 cm

Bruksslitage

Belysning, Metall

Monter 22

Budhistorik (26 bud)
1665738
5 400
1665660
5 200
1665737
5 000
1665660
4 600
1665466
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.