Toulouse-Lautrec färglitografi efter förlaga

289819

TOULOUSE-LAUTREC, Henri de (1864-1901), efter: La Grande Loge, färglitografi (affisch före text), utförd av Henri Deschamps, tryckt av Fernand Mourlot, numrerad 39/100, bladstorlek 71x51 cm

Gulnad, missfärgad i marginaler

Fack 12

Budhistorik (14 bud)
1665602
950
1665286
900
1665078
850
1664790
1665077
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.