Tomasz Holuj oljemålning

289811

HOLUJ, Tomasz (född 1947): "Are they to many?" signerad Holuj, olja på duk, 116x89 cm

Rum 12

Tomasz Holuj oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1668109
1665419

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.