Pablo Picasso litografi

289810

PICASSO, Pablo (1881-1973): L'Ecuyère, litografi, 1960, signerad i trycket. ur onumrerad upplaga om 1000 exemplar, 50x65 cm
LITTERATUR: Bloch 999

Rum 6

Pablo Picasso litografi
Budhistorik (7 bud)
1665870
1665865
3 800
1665860
3 600
1665438
3 400
1663806
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.