Gunnar Greiber oljemålning

289805

GREIBER, Gunnar (född 1919): (2) "Grönskande träd" resp "Ljuvlig dag", signerade Greiber, olja på pannå, vardera ca 30x30 cm

Fack 8

Gunnar Greiber oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1666836
1 900
1666744
1 800
1666664
1 700
1666743
1 700
1666664

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.