Erik Osslund oljemålning

289801

OSSLUND, Erik (1913-82): Fjäll i höstskrud, signerad Erik Osslund, olja på duk, 38x62 cm

Rum 6

Erik Osslund oljemålning

Budhistorik (33 bud)
1665156
6 400
1665155
6 200
1665155
5 400
1664738
5 200
1664738
4 400

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.