Ellis Wallin oljemålning

289799

WALLIN, Ellis (1888-1972): Motiv från Grundsund Bohuslän, signerad och daterad Ellis Wallin -42, olja på duk, 81x80 cm

Färgbortfall

Rum 8

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1657575
650
1666545
650
1657575
600
1666543
550
1657575
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.