Erland Cullberg olja

289798

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, 73x62 cm

Rum 17

Erland Cullberg olja

Budhistorik (13 bud)
1668363
5 400
1665551
5 200
1659834
5 000
1659831
1659198

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.