Ellis Wallin oljemålning

289797

WALLIN, Ellis (1888-1972): Från Universitetsplan Uppsala, signerad och daterad Ellis Wallin -44, olja på pannå, 64x54 cm

Rum 6

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1655785
2015-01-25 16:03:57

2015-02-01 kl 16:25
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.