Gustaviansk stilbyrå

289796

BYRÅ, med profilerad stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal, tre lådor, intarsiadekor av bla girlanger, beslag i mässing, höjd ca 88, 100x46 cm; nyckel finns

Slitage. Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 10

Gustaviansk stilbyrå

Budhistorik (15 bud)
1666631
1666622
1666614
950
1666572
900
1666498
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.