Peter Dahl färglitografi

289789

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, färglitografi, ca 42x57 cm

Fack 6

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (14 bud)
1665568
1 700
1665566
1 600
1665546
1665565
1 400
1665546
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.